Türkçe
TL
Menu

HAKKIMIZDA

Elite Global® 

Nasıl Başladık?

2017 yılında Antalya’da kurulan Elite Global, bir ‘’Doğrudan Satış’’ firmasıdır.

Uzun yıllardan beri dünyada doğrudan satış modelini kullanan firmaların başarılarını izledikten sonra Ülkemizde bu alanda yapılacak daha çok işin ve üretilecek daha çok fikrin olduğunu gördük. Elite Global projesi 3 yıllık saha araştırmasının ardından deneyimli yönetim kadrosu ile sektöre girdi ve hızla büyümeye devam ediyor.

 Elite Global AR-GE çalışmalarını fitoterapi alanındaki en teknolojik laboratuvar ile sürdürmektedir. Türkiye’de bir üniversite içerisinde ‘’Bitkisel Takviye Edici Gıdalar’’ ve ‘’Bitkisel Kozmetik’’ alanında ürün geliştirme ve üretim yapan tek tesis olan Naturmed ilaç ile çalışıyoruz.

Elite Global Dünyada ilk defa uygulanacak olan 4 Boyutlu Değişim ve Dönüşüm programı olan ‘’Yenisen''® projesini hayata geçirmiştir.

Dünyada doğrudan satış sektöründe kendine özgü eğitim modeli geliştirebilen öncü ve yenilikçi firmalar arasındayız. 

Elit ve zengin bir yaşam için kolay uygulanabilir bir iş planına sahibiz.

Geride kalan kısa süre içinde Türkiye’nin 81 ilinde ‘’Elite Temsilcilerimiz’’ ile faaliyet gösteriyoruz.

 

Hedefimiz;

Ürettiğimiz ürünler ve Yenisen projesi ile insanların sağlıklı zihin ve bedene sahip olmaları için maksimum fayda sağlamaya çalışıyoruz.

Elite Global ve Yenisen ailesinin değerli iş ortaklarına ve ailelerine refah seviyesi yükseltecek iş modelleri tasarladık.

Türkiye’den dünyaya açılan kaliteli bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz.